LV Bet znany jest przede wszystkim z bycia głównym sponsorem Wisły Kraków, staje się powoli coraz poważniejszym graczem na polskim rynku w sektorze zakładów wzajemnych. Zakrojone na szeroką skalę akcje promocyjne przynoszą skutek i obok STS, Totolotka czy Fortuny LV Bet staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką nie tylko wśród pasjonatów zakładów bukmacherskich, ale i w gronie osób w ogóle interesujących się sportem, a polską ligą piłkarską w szczególności. Przyjrzyjmy się jednak bliżej z czego to wynika i co dokładnie ma do zaoferowanie swoim przyszłym lub obecnym klientom ten bukmacher?

lvbet nowe promocje i bonusy
Nowa oferta promocyjna bukmachera Lvbet

Darmowe promocje i bonusy w LVbet

W pierwszej kolejności należałoby zwrócić uwagę na imponujący pakiet powitalny na start w ramach którego gracz może otrzymać ekwiwalent aż do 1500 złotych na grę (rozbity na dwie transze w postaci bonusu od pierwszego i drugiego depozytu). To jedna z wyższych premii dostępnych na rynku, która powoduje, że nowi gracze nie powinni wobec niej pozostać obojętni. Co jednak czeka na tych, którzy konto w LV Bet już mają?

Seria promocji dla stałych klientów. Wymienić tu można między innymi takie promocje jak Bezpieczny Kupon 5+ gdzie bukmacher oferuje zwrot w postaci bonusu do 50 złotych jeśli zagramy kupon z przynajmniej 5 zdarzeniami i jeden typ okaże się błędny. Dużą popularnością cieszy się również promocja Turbokozak gdzie bukmacher premiuje graczy stawiających zakłady akumulowane wypłacając dodatkowe premie w zależności od tego ile zdarzeń zagraliśmy na kuponie. W ten sposób można zgarnąć dodatkowo od 7,5% premii (przy 4 typach na kuponie) do aż 25% (przy 8 zdarzeniach na kuponie).

Polski bukmacher LV Bet nie zapomina również o graczach lubiących sporty wirtualne oferując im bonus 20 złotych za dokonanie obrotu na przynajmniej 100 złotych na sportach wirtualnych. Co jakiś czas wypuszczane są również okazjonalne akcje promocyjne, oferujące możliwość wygrania darmowych zakładów, bonusów, czy zagrania zdarzeń po lepszych niż standardowo kursach. Widać, że LV Bet ma aspiracje stać się czołowym bukmacherem na rynku i dotychczasowe działania pozwalają sądzić, że zmierza ku temu właściwą drogą.

Poprzedni artykułPodstawowe terminy bukmacherskie
Następny artykułOferta Polskiej wersji bukmachera Betclic
Polski bukmacher w internecie może oferować doskonałe promocje i darmowe bonusy wszystkim pełnoletnim graczom zakładów sportowych online. Najlepsi w Polsce bukmacherzy to STS, Betclic, Etoto, Milenium. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE