Wygrywanie na zakładach bukmacherskich nie jest łatwe na samym początku – ba, czasami nawet jeśli nie mamy odpowiedniego przygotowania do naszych typów, to bardzo łatwo możemy przegrać nasze pieniądze. Co możesz więc zrobić, aby wygrywać częściej na zakładach online?

Chcesz częściej wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Zarejestruj się u kilku bukmacherów na raz

Tak naprawdę, nic nas to nie kosztuje, jest w pełni legalne, a dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zyskać naprawdę ciekawe bonusy bukmacherskie na start. Pamiętajmy, że różni, legalni bukmacherzy oferują różne kursy i zakłady na interesującą nas dyscyplinę sportową. Dla jednych może to być na przykład e-sport, dla innych piłka nożna, ale co jest ważne, to powinniśmy pamiętać o tym, że musimy postarać się wybrać jak najlepszą ofertą dopasowaną do nas, co zwiększa nasze szanse na zarobienie sporych ilości pieniędzy na naszych zakładach.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Analiza sportowa jest ciężka – ale bardzo zwiększa twoje szanse na zwycięstwo

Wykonanie odpowiedniej analizy sportowej jest naprawdę sztuką, ponieważ przeanalizowanie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu bardzo czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takowe analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje wytypować odpowiedni wynik. W końcu typy bukmacherskie to nic innego, jak przewidywanie przyszłości – czyż nie? Jak już wcześniej wspominaliśmy – fora bukmacherskie to świetne miejsca na to, aby dzielić się doświadczeniem z innymi graczami zakładów sportowych, oraz takie doświadczenie nabierać. Dlatego też korzystanie z takowych forów bukmacherskich jest bardzo wskazane odnośnie stworzenia własnego stylu typowania. Specjalizacja w określonych typach zakładów ułatwi nam również analizę innych typów na resztę dyscyplin sportowych, z racji nabieranego przez nas doświadczenia. To właśnie analizowanie wyników ułatwi nam poprawne typowanie zakładów lub przynajmniej zawężenie pozostałych możliwych wyników.

Pamiętaj, że zakłady zostały zrobione tak, żeby to bukmacher wygrywał – nie ty

Nieważne jak dobrym graczem zakładów bukmacherskich będziemy, to i tak prędzej czy później zdarzy się nam ta przegrana. I tu w tym momencie zacznie liczyć się nasz charakter. Ponieważ jeśli chcesz obstawiać i wygrywać dalej, musisz się podnieść z porażki. Osoba która ma tendencję do rozpamiętywania każdej porażki, każdego niepowodzenia i mówienia sobie ,,nie dam rady” nie powinna typować typów bukmacherskich, ponieważ rozczaruje ją to jeszcze bardziej niż ogłoszenie przez Valve że nie będzie Half life 3. Dobry typer musi wiedzieć jak przyjąć porażkę z pokorą i godnością, następnie przeanalizować ją dogłębnie a później wyciągnąć z niej wnioski, aby nie popełnić już tego samego błędu później.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zacząć typować? – Poradnik dla tych, co chcą zacząć obstawiać sport u bukmachera
Następny artykułTypowanie piłki nożnej – jak to robić?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.