Typowanie zakładów bukmacherskich nieco różni się od samego obstawiania, jednakże osoby, które wiedzą jak to robić, zazwyczaj częściej wygrywają od tych, co tego nie robią, oraz tylko obstawiają. Jednakże niekiedy typy sportowe nigdy nie potrafią wyjść – a wiele osób tak naprawdę nie ma pojęcia, czym może to być spowodowane. Co więc warto jest zmienić w swoim sposobie typowania? O tym już za chwilę!

Co warto jest zmienić w swoim sposobie typowania?

To nieprawda, że aby wygrywać musisz poświęcać na to całe swoje życie

Oczywiście, żeby dobrze sobie radzić na zakładach sportowych – musisz to robić po prostu z głową. Owszem, jest wielu graczy z dużym doświadczeniem sportowym, ale są też tacy, którzy głównie czytają ekspertyzy, śledzą całą branżę i zwracają baczną uwagę na transmisje z rozgrywek z ich ulubionej dyscypliny sportowej. Dopóki gracz to robi, to niemalże każda strategia typowania jest dobra. Możemy typować w taki czy inny sposób, ale nie tego, że mimo samego typowania, warto jest mieć kilka kont u różnych bukmacherów. Najlepiej jest mieć kilka profili u różnych bukmacherów, aby móc porównać kursy, bonusy bukmacherskie i wybrać tylko te, które najbardziej Ci odpowiadają – a jeśli poczujesz, że masz szansę na wygraną, to zawsze możesz obstawić zakład!

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Z drugiej strony – warto jest przeprowadzić odpowiednią analizę

Najlepiej będzie, jeśli twój typ bukmacherski będzie opierać się na dokładnej analizie sportu, który masz zamiar typować. Aby uprościć analizę, najpierw wybierz mecze, które według ciebie będą o wiele łatwiejsze do przewidzenia. Śledź wiadomości, sprawdzaj wyniki i statystyki swojej ulubionej drużyny. Aby wygrać w zakładach na daną dyscyplinę sportową, musisz być ekspertem w tej dziedzinie, aby mieć szansę na wygraną. Znajomość gry może pomóc Ci dokonywać odpowiednich wyborów. Pamiętaj też, aby nigdy nie ryzykować obstawiania wszystkich swoich pieniędzy na zakładach. Na przykład zdecydowanie najlepiej jest wybrać grę, ale jeśli nie masz pieniędzy, nie stawiaj.

Jeśli masz kogoś zaufanego – pozwól na to, aby wytknął ci błędy

Może i wydaje się to dość irytujące, ale jeśli możesz, to postaraj się poradzić komuś zaufanemu, oraz z większym doświadczeniem na temat zakładów bukmacherskich w tym, aby wprowadzić korekty do twojego stylu typowania zakładów bukmacherskich. W ten sposób, nawet jeśli popełniasz jakieś błędy podczas typowania swoich zakładów, to będą ci one wytknięte, żebyś mógł je po prostu skorygować. To dobry sposób na to, żeby nie tylko ulepszyć swój styl typowania, ale jednocześnie aby zadbać o wiedzę z tematu zakładów bukmacherskich, ponieważ skoro te błędy zostały ci już wytknięte, to być może ta osoba poradzi ci, jak robić to prawidłowo, przez co twoje typy będą bardziej trafione.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypowanie piłki nożnej – jak to robić?
Następny artykułJak najlepiej nauczyć się obstawiać zakłady bukmacherskie – Poradnik
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.