Dlaczego nie powinieneś nawet myśleć o grze w nielegalnych firmach?

Pewnie nierzadko debatujesz nad tym tematem, prawda? Dla niektórych pokusa grania zakładów bukmacherskich bez konieczności płacenia podatków jest bardzo silna. Warto jednak wyraźnie zauważyć, że taka postawa do niczego dobrego Cię nie zaprowadzi… Poznaj realne zagrożenia! Dowiedz się również o najlepszych aktualnie (stan na 24 maja 2022 roku) podmiotach hazardowych.

Możliwe konsekwencje prawne, ale nie tylko…

Jak zdecydujesz się na nielegalne firmy bukmacherskie, to popełnisz spory błąd. Może nie każdy wie, aczkolwiek niektóre podmioty hazardowe nie działają do końca zgodnie z polskimi przepisami… Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania! Musisz zatem mocno mieć się tutaj na baczności. Osoby, które będą obstawiać w niesprawdzonych podmiotach hazardowych, muszą liczyć się z konsekwencjami. Takich problemów oczywiście w żaden sposób nie generują legalni bukmacherzy… Jeśli zatem nie chcesz mieć kłopotów, to decyduj się wyłącznie na takie podmioty hazardowe. Co jeszcze ma tutaj niemałe znaczenie? Ogólnie gra w nielegalnych firmach bukmacherskich jest utrudniona. Takie strony online są bowiem blokowane (mniej lub bardziej skutecznie). Poza tym trzeba się sporo natrudzić, by wpłacić oraz w razie czego wypłacić pieniądze…

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie podmioty hazardowe wybierać?

W opisywanym powyżej przypadku jest zatem sporo minusów. Dlatego nie może zaskakiwać, że dużo osób decyduje się na sprawdzone podmioty hazardowe. Jakie firmy z tej dziedziny warto zaś na pewno wybierać? Sporym zainteresowaniem cieszy się tutaj STS. Wszak ta firma bukmacherska może pochwalić się nie tylko tym, że jest w pełni legalna. Dodatkowo na uwagę zasługują nowe promocje w STS. Co można aktualnie otrzymać? Kilka tygodni temu w życie weszła nowa oferta na start dla każdego użytkownika. Osoby pełnoletnie, które wcześniej nie miały konta w STS, mogą zainkasować przy pierwszej wpłacie 100% do 300 PLN. Później zaś 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. Łącznie do zgarnięcia jest zatem tutaj bonus powitalny wynoszący 1500 PLN. Pamiętaj o tym, że ta firma bukmacherska wymaga, aby te trzy pierwsze depozyty zostały wykonane w maksymalnie 30 dni.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Czy warto mieć konto w Betfan?

To kolejna legalnie działająca firma bukmacherska z branży hazardowej. Co mogą otrzymać osoby, które zdecydują się na założenie tam konta? Okazuje się, że usługi są naprawdę bardzo hojne. Już na samym początku można bowiem zainkasować cashback do poziomu 600 PLN. Jest on przyznawany, jak zagrasz pierwszy kupon i nie trafisz. Dodatkowo możesz zgarnąć zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Aby skorzystać z tej opcji, należy wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN” (w czasie rejestracji). To tutaj, na szczęście dla każdego usera, nie koniec atrakcji. Wszak możesz zainkasować nawet podwojenie drugiego depozytu w tej firmie bukmacherskiej. Obecnie Betfan oferuje zaś dokładnie 100% nawet do poziomu 1000 PLN. Warunki obrotu nie są zaś zbyt wymagające, co też jest ważne.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna – co warto wiedzieć o tej firmie?
Następny artykułNa jakie sporty możesz znaleźć typy na Sport Betfan?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.