Telefony przez ostatnie trzydzieści lat sporo się zmieniły. Z ciężkiej walizy, przez którą można się porozumiewać tylko z osobą, która ma taką samą walizy, do nowoczesnego sprzętu, który powoli zaczyna dorównywać mocą obliczeniową niższej klasy procesorom komputerowym (nie jesteśmy sponsorowani ani przez AMD, ani przez Intela, dlatego nie powiemy wam o które procesory nam chodzi). No ale wróćmy na właściwy tor tego artykułu, dlaczego obstawianie zakładów bukmacherskich przez smartfony stało się aż tak popularne?

Informacje zawsze na wyciągnięcie ręki

Dzięki temu że nowoczesny telefon jest niewielki i poręczny, to pozwala nam na to, aby sprawdzać dowolne informacje od ręki. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej na temat na przykład rodzajów zakładów bukmacherskich, wystarczy że odpalimy przeglądarkę w naszym telefonie, kilka kliknięć, i gotowe. Przecież to takie proste, nieprawdaż?

A co w internecie piszczy? – czyli jak zacząć z aplikacjami bukmacherskimi

Nowe technologie pozwoliły nam na to, że teraz każdy jest podłączony do internetu, przez co tworzymy jeden ogromny twór, tak zwany ,,hive mind”. No ale my nie o tym, wróćmy do tematu. Aby zacząć naszą zabawę z ,,mobilną bukmacherką, wystarczy pobrać aplikację bukmacherską, a następnie podjąć kilka niezbędnych kroków. To proste, rejestrujemy się ,logujemy się, i możemy już grać. W dzisiejszych obstawianie zakładów bukmacherskich jest zdecydowanie łatwiejsze niż kiedyś, z racji tego że teraz możemy to robić 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dlatego też smartfony są nieodłączną częścią ,,codziennego ubioru” nie tylko młodego pokolenia, ale też tak sporej ilości ludzi na całym świecie (w tym i graczy zakładów bukmacherskich).

Popularność bukmacherskich aplikacji mobilnych – skąd się ona wzięła?

Jeśli chodzi o to, skąd się wzięła popularność aplikacji bukmacherskich, to zapewniamy was że na pewno nie wzięła się ona z powietrza. Każdy lubi wygodę, a wiadomo jeśli chce się zarobić, to niestety czasem trzeba się narobić. Tutaj inicjatywę podjęli właśnie Polscy bukmacherzy, tworząc aplikacje mobilne do obstawiania zakładów bukmacherskich. Mądrym ruchem z ich strony było również odpowiednie rozpromowanie tych aplikacji, ale to było proste do przewidzenia zagranie z ich strony, ponieważ każdy, kto do pewnego momentu zarejestrował się w aplikacji, otrzymywał darmowy bonus bukmacherski, który mógł wykorzystać właśnie na obstawianie danego sportu u tego bukmachera, który takowy bonus proponował.

Jak rynek zareagował na pojawienie się bukmacherskich aplikacji mobilnych?

Nie zareagował, bo zasada. Taki chemiczny żarcik. Ale na poważnie, obroty firm bukmacherskich po pewnym okresie wzrosły diametralnie, z racji tego że pojawił się nowy filar na rynku nowoczesnych technologii, który z roku na rok stawał się coraz większy i coraz bardziej zauważalny. Przez bukmacherów oczywiście.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGry komputerowe a bukmacherka
Następny artykułPoczątkujący gracz zakładów bukmacherskich – poradnik właśnie dla takich!
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.