Fortuna to jedna z najstarszych firm bukmacherskich na Polskim rynku. Posiada ona zazwyczaj jedne z najlepszych kursów dla swoich graczy – nie mówiąc o tym że jest to firma, która jako jedna z pierwszych otrzymała w zeszłym roku licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi na terenie Polski.

Fortuna – oferta bukmacherska

Oferta bukmacherska Fortuny

Fortuna ze szczególną uwagą i poświęceniem dba o swoich graczy, starając się dopasować ofertę do ich wymagań (i oczekiwań). Firma bukmacherska Fortuna przygotowała ciekawy pakiet powitalny, który zawiera:

– bonus bez depozytu (do 20 zł),

– bonus od wpłaty (do 1000 zł),

– zakład bez ryzyka (do 130 zł),

Ponadto Fortuna oferuje wiele możliwości, bogaty wybór dyscyplin sportowych, zakłady na żywo oraz świetnie przygotowana stronę internetową i aplikacje mobilną. Bukmacher ten znany jest również z wysokich kursów, jak również świetnych promocji dających możliwość większych wygranych (nawet +14% przy ważnych wydarzeniach sportowych).

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

A może trochę historii?

Firma bukmacherska Fortuna została założona w 1996 roku. Fortuna posiada wszystkie najważniejsze dokumenty odnośnie oferowanie usług w branży bukmacherskiej. Zapytacie – jakie zakłady mogą typować gracze akurat tej firmy bukmacherskiej? Otóż użytkownicy mogą grać single, zakłady akumulowane, i wiele wiele innych. Do wyboru są również typy systemowe. Minimalna stawka na zakład to tylko 2 zł. Maksymalna wygrana znajdująca się na jednym kuponie to natomiast ponad pół miliona złotych.

Co sądzimy o Fortunie?

Przede wszystkim podziwiamy motywację tej firmy bukmacherskiej do działania na Polskim rynku – nie tylko bukmacherskim. Fortuna w 2018 uzyskała tytuł mecenasa Polskiego sportu, co jest dość nietypowe – w końcu to firma bukmacherska czyż nie? Oprócz tego, różnorodność zakładów bukmacherskich na sporty jest dość imponująca. Możemy tu wybrać od zwykłych zakładów na piłkę nożną aż do zakładów specjalnych.

A co Fortuna sądzi o swoich typerach?

A tego się nie spodziewaliście – co? No ale dobrze, koniec śmieszkowania, przecież tak naprawdę wszystko, co bukmacher sądzi o swoich typerach musi zostawić dla siebie, przecież jeśli ktoś z tej firmy wypowiedział się w jakikolwiek tak naprawdę sposób na temat swoich graczy – to ktoś gdzieś na pewno by się obraził. Dlatego też nie możemy wam powiedzieć nic na temat tego co myśli o was Fortuna.

Podsumowując – Fortuna to dobry bukmacher

Firma bukmacherska fortuna naprawdę dba o swoich graczy, myśli cały czas przyszłościowo oraz stara się przygotowywać na bieżąco odpowiednie bonusy, zarówno dla nowych jak i swoich ,,starych” graczy zakładów bukmacherskich. Polecamy ją ze względu na to, że jest rzetelna, ale oczywiście dla tych, co są głodni wiedzy, co dany bukmacher sądzi o was – możecie poczytać sobie artykuły na social mediach właśnie tych bukmacherów. Jednakże są to treści bardzo okrojone, dlatego też aby poznać ich realne zdanie – musielibyście się zaprzyjaźnić z kimś – kto w danej firmie bukmacherskiej pracuje.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie boksu u bukmachera – poradnik
Następny artykułObstawianie siatkówki na zakładach sportowych
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.