Bez wątpienia bardzo popularne na terenie naszego kraju są skoki narciarskie. Można powiedzieć, że ta dyscyplina ustępuje miejsca wyłącznie piłce nożnej. Nic więc dziwnego, że w naszym kraju nie brakuje ludzi, którzy typują zdarzenia związane właśnie z tym sportem. Co zrobić, aby systematycznie wygrywać pieniądze? Jak krok po kroku analizować ofertę legalnie działających zakładów bukmacherskich?

skoki w bukmacherce
Jak poprawnie analizować skoki narciarskie w zakładach?

Obecna forma skoczka

Na początek warto dokładnie zweryfikować, jaka jest forma konkretnego skoczka. Najłatwiej wygląda sytuacja wtedy, kiedy analizujemy początkowe zawody. Co mają natomiast w głównej mierze zrobić osoby, które oceniają dyspozycję w środku lub pod koniec sezonu? Sporo osób, przeważnie są to zawodnicy początkujący, popełnia w tym temacie mnóstwo błędów. Chodzi o to, że przede wszystkim zwracają uwagę na punktację w klasyfikacji generalnej. Jest to oczywiście bardzo ważna sprawa, która decyduje o tym, który skoczek na końcu sezonu zajmie po prostu miejsce pierwsze, drugie, trzecie itd.

Jeśli jednak chodzi o typy krótkoterminowe, to bardziej ważne jest, aby sprawdzić, jak konkretny zawodnik spisywał się w poprzednich zawodach. Może być tak, że dany skoczek znakomicie skakał na początku sezonu. W klasyfikacji generalnej będzie stosunkowo wysoko. Jeśli jednak jego ostatnia forma jest słaba, to ciężko oczekiwać, aby wygrywał z zawodnikami obecnie dużo lepiej dysponowanymi. Nie można zatem dać się nabierać na tego typu pułapki. Najlepiej zweryfikować zatem formę na przestrzeni kilku ostatnich tygodni lub maksymalnie jednego miesiąca. Wtedy tego typu informacje będą po prostu jak najbardziej miarodajne.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie będą rozgrywane najbliższe zawody?

Bardzo ważne jest również to, aby sprawdzić, gdzie będą rozgrywane najbliższe zawody. Nie da się ukryć, że skocznia skoczni nierówna. To oznacza, że tego typu obiekty różnią się długością najazdu, ogólnym profilem itp. Wielokrotnie w wywiadach można usłyszeć, że konkretny zawodnik podkreśla, że dana skocznia jest jego ulubioną, a na przykład na innej skacze mu się stosunkowo kiepsko. Warto zatem sprawdzić, jak konkretni skoczkowie radzili sobie na danym obiekcie na przestrzeni ostatnich sezonów. Chcecie zagrać np. że Kamil Stoch wygra najbliższe zawody?

Bez wątpienia utytułowany skoczek z Zębu jest w ostatnich latach w ścisłej czołówce. Polak ma swoje lepsze oraz nieco gorsze skoki w zależności od obiektu. Trzeba sprawdzić, czy na przykład w ostatnich latach plasował się w czołówce na konkretnej skoczni czy też niekoniecznie. A może chcecie postawić na to, który skoczek z pary będzie lepszy? Wtedy analiza musi dotyczyć obu tych zawodników. Im więcej informacji uda Wam się zdobyć na ten temat, tym macie mniejsze szanse na to, że zainwestujecie pieniądze w coś kompletnie nieodpowiedniego.

Dlaczego warto zwracać uwagę na wyniki w treningach i kwalifikacjach?

Niektórzy typują wyniki konkretnych zawodów na długo przed ich rozpoczęciem. Nie zawsze jest to dobre podejście do tego tematu. Dlaczego? Wydaje się, że warto również zwracać uwagę na to, jak konkretni zawodnicy radzili sobie najpierw na treningach, a potem w kwalifikacjach. To może dużo powiedzieć na temat formy konkretnej osoby. Czasami mówi się, że skoczek odpuszcza sobie treningi lub kwalifikacje. Tak naprawdę trudno jednak całkowicie zlekceważyć skoki próbne. Trzeba bowiem wczuć się w najazd, ustalić, gdzie będzie najlepszy moment na odbicie itp. Tego typu aspektów na pewno nie powinno się traktować po macoszemu.

Zazwyczaj zatem skoczkowie, którzy dobrze radzą sobie na treningach, osiągają dobre wyniki także w kwalifikacjach oraz potem w konkursie głównym. Szczególnie chodzi nam o zawodników z czołowej dziesiątki. Należy zatem odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto typować na długo przed rozpoczęciem zawodów. Ma to też rzecz jasna swoje plusy. Dzięki temu oczywiście można liczyć na nieco wyższe kursy. Jeśli jednak chcecie zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej, to w takiej sytuacji najlepiej po prostu poczekać na to, jak zawodnicy poradzą sobie uwzględniając treningi oraz późniejsze kwalifikacje.

Kursy bukmachera – je także warto porównać

Kursy u bukmachera w żadnym wypadku nie są przypadkowe. Musicie to sobie zapamiętać raz na zawsze. Fachowcy z tej branży bardzo dokładnie analizują każdy, nawet najmniejszy aspekt. Jeśli zatem macie zamiar wytypować konkretnego zawodnika, a kursy są podejrzanie wysokie, to trzeba sprawdzić, co może być tego przyczyną. Być może była to właśnie słaba postawa na treningach lub w kwalifikacjach? A może dany skoczek generalnie słabo radzi sobie na tym obiekcie na przestrzeni ostatnich sezonów? Wysokie kursy mogą być również spowodowane drobnym urazem lub kontuzją.

Warto sprawdzić, czy konkretny zawodnik ustał swój treningowy skok, czy nie miał żadnych problemów przy lądowaniu itp. Bez wątpienia dobrze jest czytać informacje na serwisach polskich lub zagranicznych. Tam często pojawiają się artykuły na temat ewentualnych kontuzji, pewnych problemów zdrowotnych danego skoczka itd. Jeśli będziecie dobrze przygotowani, to macie duże szansa na to, że wygracie pieniądze.

Poprzedni artykułZałożyłem konto u bukmachera – co dalej?
Następny artykułZakłady bukmacherskie na Esport
Polski bukmacher w internecie może oferować doskonałe promocje i darmowe bonusy wszystkim pełnoletnim graczom zakładów sportowych online. Najlepsi w Polsce bukmacherzy to STS, Betclic, Etoto, Milenium. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE