Jak radzić sobie z przegranymi podczas typowania?

Ostatnio nie idzie Ci zbyt dobrze? Coraz częściej „dokładasz do interesu”, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie? Warto zatem poznać skuteczne sposoby, które pomagają, jeśli gracz ma gorszy czas. Co warto robić? Czego zaś należy unikać?

Nie obstawiaj zaraz po porażce

Zakłady bukmacherskie stwarzają legalną możliwość na notowanie dobrych wyników. Zdecydowana większość graczy z takim właśnie zamiarem dokonuje rejestracji. Nie każdemu jednak idzie odpowiednio dobrze… A powodów występowania takiej sytuacji jest sporo. Masz ostatnio gorszy czas? Twoje typy dnia w ogóle nie wchodzą? Na pewno nie powinno się odgrywać zaraz po porażce. Załóżmy, że masz zamiar dzisiaj obstawić spotkanie Wisły Płock z Legią Warszawa na gości. Jeśli zagrasz na podopiecznych Kosty Runjaicia i przegrasz, to nie szukaj od razu odwetu. Przyjmij to „na klatę”. Niestety, wiele osób nie jest w stanie tego zrobić. A to kończy się niestety jeszcze większymi przegranymi. By wygrywać na bukmacherce, trzeba obstawiać starannie wyselekcjonowane wydarzenia. Jak zagrasz pod wpływem emocji, to są małe szanse, że uda Ci się trafić. Wręcz przeciwnie. Dlatego należy podejść do tego na spokojnie. Pamiętaj, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki. Warto podejść do tego z dystansem. Jeśli nauczysz się takiego podejścia, to zrobisz naprawdę milowy krok w kierunku tego, aby w przyszłości notować (dodatkowo regularnie) bardzo dobre rezultaty.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Warto wyciągnąć odpowiednie wnioski

Oczywiście, to nie oznacza, że każda porażka powinna być totalnie zbagatelizowana. Liczy się tutaj odpowiednie podejście, które będzie właściwie wypośrodkowane. Nie możesz od razu grać pod wpływem emocji, ponieważ zazwyczaj to do niczego dobrego Cię nie doprowadzi. A już na pewno nie w dłuższej perspektywie czasu. Jednocześnie nie możesz traktować przegranej w kategorii „nic się nie stało”. Każda porażka może być bowiem fundamentem Twoich sukcesów w przyszłości. Musisz zastanowić się, co można zrobić lepiej. Być może analiza nie była do końca dokładna, a Ty nie wziąłeś pod uwagę wszystkich istotnych kwestii podstawowych oraz dodatkowych? A może znowu zacząłeś grać wiele sportów jednocześnie? Pamiętaj, że rekomenduje się obstawianie jednych rozgrywek itd. Postaraj się wszystko na spokojnie przeanalizować, a potem wyciągnąć z tego odpowiednie dla siebie wnioski. Dzięki temu – w przyszłości – uda Ci się uniknąć jednych i tych samych błędów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Czasami krótka przerwa jest jak najbardziej wskazana

Twoje wyniki pozostawiają sporo do życzenia? Może zatem warto zrobić sobie przerwę? Albo zmienić bukmachera na innego? Opcji jest naprawdę sporo. Warto na pewno w tym celu odwiedzić ranking najlepszych bukmacherów w Polsce. Tego typu klasyfikacje przedstawiają topowe podmioty hazardowe, które działają na terenie naszego kraju. Są one legalne i zarazem hojne. Jeśli jednak sprawdzasz wyniki i są one kiepskie, to chyba najlepiej będzie jednak w ogóle na pewien czas zrezygnować z obstawiania. Ewentualnie możesz grać, ale typy od innych. Znajdziesz je zaś na rozmaitych blogach, czy forach internetowych.

Poprzedni artykułNajlepsze firmy bukmacherskie do typowania sportów walki
Następny artykułDlaczego Ronaldo jest aż tak skuteczny?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.