Nie zamierzamy marnować waszego czasu pisząc jakieś bzdury, które słyszeliście (albo i przeczytaliście) w setkach poradników które krążą po sieci. My zamierzamy wam zaprezentować kompleksowy poradnik, który pomoże wam w rozpoczęciu waszego nowego hobby!

Jak typować zakłady sportowe, aby wygrywać?

Jeśli wiesz co nieco na temat sportu, to będziesz miał przewagę

Doświadczenie w sporcie, który chcemy typować powinno być dla nas bardzo ważne, z racji tego że nasi faworyci często stosują różne taktyki gry, a przecież, skoro sami je kiedyś stosowaliśmy (zakładając że uprawialiśmy kiedyś sport), to jeśli to spostrzeżemy, to od razu będziemy wiedzieć co dana drużyna zrobi następnie, nieprawdaż? Takie przewidywanie ruchów jest nam wyjątkowo potrzebne, z racji tego że musimy przecież ograć bukmachera aby wygrać, czyż nie? Następnie, musimy wiedzieć, czy w ogóle lubimy dany sport który chcemy obstawiać? Jeśli odpowiedzieliśmy sobie na to pytanie ,,nie” to równie dobrze możemy zrezygnować z jego typowania. Dlaczego?

Otóż odpowiedź jest prosta, przecież jeśli czegoś nie chcemy robić, to automatycznie będziemy starać się tego unikać. Można to porównać do załatwiania czegoś w urzędzie. No przecież nie mamy ochoty czekać godzinami, aż znudzona pani w okienku załatwi naszą sprawę, no ale wiadomo że tutaj musimy to załatwić, a obstawianie zakładów bukmacherskich to nasze ,,przyszłe” hobby, nieprawdaż? Jeśli chcemy typować zakłady bukmacherskie bez znajomości co to w ogóle są zakłady bukmacherskie, oraz bez wiedzy jakie istnieją rodzaje typów bukmacherskich, to po prostu nigdy nie ogramy bukmachera. Albo po prostu dopiero wygramy, ale po czasie jak już się dowiemy w praktyce, no ale po co marnować swoje pieniądze? Obstawianie zakładów bukmacherskich zawsze budziło w nowych typerach wiele emocji, jednakże z racji tego że w grę wchodzą pieniądze, te emocje są ponadto podkręcone. Dlatego też, chcemy tutaj chwilę porozmawiać o uzależnieniach.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

O wiele bardziej narażone na uzależnienie są osoby które uważają, że zakłady bukmacherskie to sposób na życie, a nie zabawa. Ludzie ze stabilną pracą, dobrymi kontaktami społecznymi są o wiele mniej narażeni na uzależnienie od zakładów bukmacherskich, z racji tego że uznają gry losowe za zabawę.

To, że dobrzy gracze nie przegrywają jest mitem

 Po prostu przegrywają rzadziej, niż reszta typerów. Obecność takich czynników jak szczęście czy losowość w zakładach sportowych oznacza, że nawet najlepsi typerzy mogą się czasem pomylić, więc takie tematy powinniśmy włożyć pomiędzy mity o bukmacherce. Myślenie, że za wszelką cenę powinniśmy unikać przegranych jest jednym z błędnych przekonań, których na pewno powinniśmy unikać. Dlatego też, jako nowy gracz zakładów bukmacherskich ważne jest to, abyśmy używali swojego rozumu, ponieważ tylko w taki sposób będziemy w stanie ,,pokazać bukmacherowi, gdzie jest jego miejsce”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zarobić na e-sporcie?
Następny artykułMecze online na żywo – w jaki sposób możemy je oglądać za darmo?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.