Cały czas się wahasz? Nie wiesz, czy zarejestrować konto w Etoto? A może mimo wszystko lepszym wyborem będzie Superbet? W takiej sytuacji warto przeczytać dzisiejszy artykuł, który pomoże Ci w podjęciu finalnej decyzji.

Oferta powitalna dla Klientów Etoto

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że Etoto to firma bukmacherska w 100% legalna. W związku z tym ten podmiot hazardowy posiada dokumenty, by zgodnie z naszym prawem oferować zakłady wzajemne na terenie Polski. Możesz o tym przeczytać na stronie tego bukmachera. Warto dodać, że ta wiadomość jest pewna i sprawdzona przez nas na kilka sposobów. Jeśli chcesz legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie, to swobodnie możesz postawić właśnie na Etoto. Dlaczego warto być członkiem tego podmiotu hazardowego? To okazja, by zgarnąć hojny etoto bonus. Jaka jest oferta w tym momencie? Możesz zdecydować się na 200% do 200 PLN. Jeśli wpłacisz 200 PLN, to będziesz miał na koncie aż 600 PLN. Rzadko kiedy zdarza się zaś, by bukmacher internetowy oferował potrojenie pierwszego depozytu. Jak z niego skorzystać? Trzeba się tylko zarejestrować, a następnie wpłacić premierowy depozyt. Warto generalnie w całości wykorzystać bonus oferowany przez tego bukmachera internetowego (promowanego na co dzień przez np. Michała Pola, czy Mateusza Borka).

Co możesz obstawiać w Etoto?

Oferta Etoto jest bardzo bogata także na tym froncie. Przede wszystkim możesz obstawiać zakłady w trybie prematch oraz live (zakłady na żywo). Nie ma przeszkód, by decydować się na sporty wirtualne. Warto zauważyć, że możesz typować nie tylko najbardziej popularne dyscypliny. W ofercie Etoto są także bardziej niszowe sporty. Tak samo, jak wydarzenia nie do końca związane z tym aspektem. Możesz zatem obstawiać za pieniądze… nie tylko sport.

Czym cechuje się Superbet?

Godnym polecenia podmiotem hazardowym jest na pewno Superbet. Ta firma bukmacherska jest w 100% legalna. Wszak Superbet posiada papiery (wystawione przez Ministerstwo Finansów) od 2019 roku. Takie dokumenty są zaś ważne przez okres sześciu lat. Potem trzeba się o nie po raz kolejny ubiegać. Na szczęście jest to już raczej formalność (w przypadku buków, które w tym momencie działają na polskim rynku). Nie trzeba się zatem obawiać, że Superbet nagle zniknie z naszego kraju itp. Warto dodać, że ambasadorem tej rumuńskiej firmy hazardowej jest m.in. Jerzy Dudek. To były zwycięzca Ligi Mistrzów z Liverpoolem FC.

Bonus na start dla Klientów Superbet

Jeśli zarejestrujesz się w tym bukmacherze, to nie będziesz narzekać na ofertę. Wpisz superbet kod promocyjny i zagwarantuj sobie hojne bonusy! Jakie cieszą się szczególnym zainteresowaniem polskich graczy? Nowi Klienci otrzymują m.in. 100% do 200 PLN. Pamiętaj, by zrealizować pierwszy depozyt w terminie 14 dni od dokonania rejestracji. To jednak nie wszystko. W końcu możesz dodatkowo otrzymać zwrot kasy. Jeśli po pierwszym tygodniu będziesz na minusie, to tak się właśnie stanie. Maksymalnie możesz zaś zainkasować 1300 PLN w formie bonusu.

Poprzedni artykułOnline czy klasycznie – jak obstawiać zakłady sportowe?
Następny artykułZakłady sportowe i typy na dziś – co obecnie warto grać?
Polski bukmacher w internecie może oferować doskonałe promocje i darmowe bonusy wszystkim pełnoletnim graczom zakładów sportowych online. Najlepsi w Polsce bukmacherzy to STS, Betclic, Etoto, Milenium. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE