Wielu początkujących graczy cieszy się na wieść, że przy rejestracji mogą otrzymać świetne bonusy na start, jednakże promocje na e-sport nie pojawiają się aż tak często, jak w przypadku piłki nożnej, czy też innych dyscyplin sportowych. Jakich więc bonusów musimy szukać, jeśli chcemy obstawiać e-sport u bukmacherów?

Jakich bonusów na e-sport powinniście szukać u bukmachera?

Bonusy dla stałych graczy

Warto jest na starcie jednak powiedzieć sobie o bonusach bukmacherskich dla stałych graczy, z racji tego, że skoro już jesteśmy zainteresowani bukmacherką, to później również będziemy wiedzieć, czego szukać, nieprawdaż? Od czasu do czasu freebety bukmacherskie bez wpłaty pojawiają się nie tylko jako oferta dla nowych typerów, ale również i w ofercie dla stałych graczy. Najczęściej wygląda to w ten sposób, że gracz otrzymuje wiadomość od firmy bukmacherskiej, mówiącą że czeka na niego darmowy zakład na konkretne wydarzenie sportowe, na przykład na mecze eliminacyjne w CS: GO. Jeżeli kupon okaże się przegrany, nasz gracz nie traci swoich środków. Szczegóły takich promocji zawsze są opisane regulaminach każdego bukmachera który prowadzi takie promocje. Pamiętajcie o tym, aby zawsze czytać regulamin tych bonusów, z racji tego że u bukmachera jest jak u prawnika. Jeśli nie przeczytamy tekstu drobnym druczkiem, to w przyszłości nasze wygrane mogą być mniejsze, ponieważ bukmacher tak to opisał w regulaminie właśnie – a my tego nie zauważyliśmy. No a wiadomo, co podpisane – to sprzedane.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

A co jeśli chcemy zacząć od mobilnego obstawiania e-sportu?

W dzisiejszych czasach każdy bukmacher ma własną aplikację mobilną, dzięki którym również możemy obstawiać spotkania, śledzić wyniki i tym podobne, ale aby zachęcić nowych graczy do korzystania z aplikacji, bukmacherzy najczęściej przygotowują  bonusy na start. Jednym z przykładów jest tutaj STS, który oferuje freebet bukmacherski na pierwszy zakład naszego nowego gracza. Pamiętajmy również o tym, że zakłady bukmacherskie na e-sport nie są prostym przedsięwzięciem już na starcie, dlatego też zniechęcanie się do niej po kilku nieudanych typach nie jest mądre, chociaż z drugiej strony, jeśli nie chcemy przegrywać naszych pieniędzy, to powinniśmy sobie odpuścić grę na zakładach. Może i te słowa brzmią ostro, ale taka jest prawda, zakłady bukmacherskie to przegrywanie i (czasami) wygrywanie pieniędzy.

Bonusy dla początkujących

Nowi typerzy mają o tyle dobrze, że zawsze czeka na szereg ciekawych bonusów, zanim więc założymy konto, to najlepiej jest sprawdzić wszystkie oferty zakładów bukmacherskich. Bonus od depozytu to u bukmachera podstawa. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to  zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. W przypadku e-sportu jednakże rzadko kiedy możemy liczyć na ciekawe bonusy na start, chociaż zazwyczaj one zdarzają się w okolicach wielkich turniejów e-sportowych, takich jak na przykład IEM.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie cechy powinien przejawiać dobry typer?
Następny artykułJak zarobić na e-sporcie?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.