Gra na zakładach bukmacherskich może być bardzo emocjonująca – i nie tylko pod względem stresu, ale i również pozytywnych emocji. Jednakże dobrzy gracze wiedzą jak się powinni zachowywać. Jakie są cechy dobrego gracza zakładów bukmacherskich – jakie każdy z nas powinien posiadać?

Jakie cechy powinien przejawiać dobry typer?

Jest oszczędny

Dobry gracz nie powinien szastać pieniędzmi, tylko dlatego, że wygrał dużą sumę pieniędzy. W sytuacji nasz typer chce ponownie obstawić zakład (nawet po wygraniu dużej ilości środków), powinien wiedzieć, postawić, aby w razie nieudanego typu nie stracić zbyt wiele, a w razie zwycięstwa wzbogacić się ponownie. W końcu lepiej jest wygrać trochę mniej, niż stracić wiele – co nie?

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Analityczny umysł

Dobry gracz zakładów bukmacherskich po obejrzeniu (i poprawnym wytypowaniu) spotkania sportowego – zamiast iść ,,balować” za pieniądze z wygranej – ma inne plany. Przede wszystkim, zajmuje się analizowaniem wyniku, każdego ruchu swojej wytypowanej drużyny, ich przeciwników, każdego zdobytego punktu – dosłownie sprawdza wszystko, czy przypadkiem takiej sytuacji już wcześniej nie widział – dodatkowo również – tworzy statystyki, to więc właśnie odróżnia dobrego typera od zwykłego gracza.

A jakich cech nie powinniśmy posiadać?

Naturalnie jest to artykuł o cechach – które dobry gracz powinien posiadać, lecz jednak nie zawadzi tutaj powiedzieć sobie o pewnych cechach – których każdy typer nie powinien mieć, nieprawdaż?

,,Nagłość’’ w obstawianiu zakładów bukmacherskich nie jest cechą pożądaną. Nie można po prostu stawiać nagle, na tak zwaną ,,pałę” ponieważ wtedy nic nie uda się nam osiągnąć. Początkujący gracz zakładów bukmacherskich przed każdym obstawieniem powinien planować, ile chce postawić, jak chce postawić i co chce postawić. Dopiero gdy uzyska pewność, że się nie pomyli i nie straci swoich środków przez swoją nagłą decyzję – wtedy powinien obstawiać.

Opanowanie

Wewnętrzny spokój nie jest cechą wyłącznie zarezerwowaną dla bukmacherki. Ta cecha może dosłownie przydać się nam w każdym aspekcie życia. Niektórzy ludzie mają naturalny dar, żeby nie przejmować się niczym i po prostu na chłodno podchodzą do każdej sytuacji ,jaka tylko się pojawi w ich życiu. Przy bukmacherce jest to ogromny atut, ponieważ umożliwia to takiej osobie skupienie się na wyłącznie najważniejszych kwestiach, nie zważając na stres bądź po prostu presję. Dlatego też, umiejętność zachowania zimnej krwi do samego końca naszego zakładu jest kluczowa w typowaniu wyników w bukmacherce. Oczywiście nikogo nie odrzucamy od myśli typowania wyników u bukmachera, jeśli jednak ,,lubisz się denerwować” a chcesz spróbować sportowych emocji przy obstawianiu zakładów bukmacherskich, proszę bardzo. Tak naprawdę większość tych cech – to cechy które powinniśmy posiadać w naszym normalnym – codziennym życiu, aby być szczęśliwi sami z siebie. Takie umiejętności jak zachowanie zimnej krwi w sytuacjach stresowych, bądź ,,analityczny umysł” – zawsze nam się przydadzą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na obstawianie e-sportu – u kogo możemy je odebrać?
Następny artykułJakich bonusów na e-sport powinniście szukać u bukmachera?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.