Najlepsze firmy bukmacherskie do typowania sportów walki

W ciągu najbliższego miesiąca stanie się to, na co tak długo czekałeś? Otrzymasz bowiem dowód osobisty? Chcesz m.in. założyć konto oraz od razu potwierdzić swoją tożsamość poprzez wysłanie skanu tego dokumentu? Super podejście. Dzięki temu ewentualna wypłata będzie bardzo szybko zrealizowana. Przede wszystkim interesujesz się sportami walki? Gdzie zatem warto je obstawiać? Które podmioty hazardowe są szczególnie polecane przez innych Klientów?

Gdzie obstawiać UFC?

Fachowcy podkreślają, że jest to najlepsza federacja na całym świecie. Chodzi oczywiście o walki zawodowców. Warto podkreślić, że w UFC nie brakuje Polaków. Nie tak dawno mistrzem królewskiej dywizji był Jan Błachowicz. Świetne walki dawała także Joanna Jędrzejczyk itd. Zastanawiasz się, gdzie obstawiać UFC? Uwielbiasz bowiem oglądać starcia w ramach tej federacji? Interesujesz się tym sportem i regularnie zdobywasz nowe kwalifikacje? Trzeba zaznaczyć, że dużo osób ma tutaj twardy orzech do zgryzienia. Nie wiedzą bowiem, gdzie obstawiać zakłady online tego typu. Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, to wejdź np. na profesjonalne portale internetowe. Są tam opisane legalne, a także hojne podmioty hazardowe. Jaka zaś firma bukmacherska jest w tym momencie szczególnie popularna? Zazwyczaj na czele rankingów znajduje się STS. Możesz tam oczywiście obstawiać rozmaite zakłady na UFC. Nie tylko podstawowe (typu 12), ale także szereg dodatkowych. Co ważne, w STS nie brakuje także zakładów na KSW. Kolejna edycja odbędzie się 20 sierpnia w stolicy. W jednej z ciekawszych walk Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Tomaszem Sararą.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Na jakiej stronie typować High League i Prime Show MMA?

A może bardziej interesujesz się federacjami typu freak fight? W ostatnich latach stały się one maga popularne na terenie naszego kraju. Chodzi tutaj zaś o pojedynki osób, które są przede wszystkim znane ze swojej obecności w świecie mediów społecznościowych (rzadziej typowej telewizji). We wrześniu, w Gliwicach, odbędzie się kolejna gala. Chodzi o High League 4. W jednej najbardziej elektryzujących walk Denis „Bad Boy” Załęcki zmierzy się z Arturem Szpilką. Gdzie można obstawiać tę oraz inne walki? W Fortunie. Jeśli założysz konto, to otrzymasz specjalny eFortuna bonus przy rejestracji. Wystarczy tylko wpisać stosowny kod promocyjny we właściwe pole. Na skutek tego otrzymasz 20 PLN (zakład bez ryzyka). Co ważne, ta firma bukmacherska przyjmuje zakłady (podstawowe oraz dodatkowe) nie tylko na High League, ale także na Prime Show MMA. Trzecia edycja tego show odbędzie się zaś już na początku października 2022 roku. Warto dodać, że główna promocja Fortuny to zaś zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Fame MMA: gdzie obstawiać walki w ramach tej organizacji?

Jeśli chodzi o najbardziej popularną federację typu freak fight, to palma pierwszeństwa należy się Fame MMA. W tym przypadku zakłady podstawowe oraz dodatkowe można zaś obstawiać tylko i wyłącznie w Betclic. Co ważne, nowe osoby mogą liczyć na świetne bonusy. Aktualnie oferowany jest zwrot za pierwszy przegrany kupon do 200 PLN (minus podatek).

Poprzedni artykułPoradnik młodego typera – jak obstawiać w Betfan?
Następny artykułJak radzić sobie z przegranymi podczas typowania?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.