Typowanie zakładów sportowych może być świetną zabawą, ale również i udręką, przez którą ludzie tracą swoje majątki. Jednakże aby tak się nie stało, najlepiej jest odpowiednio się do tego przygotować, czyż nie? Dlatego też, przygotowaliśmy dla was specjalnie ten poradnik, odnośnie typowania zakładów sportowych!

Najlepsze porady dla tych – co chcą obstawiać zakłady sportowe!

Wiele osób będzie próbowało nas naciągnąć

Jak sama nazwa mówi, osoby które chcą od nas wyłudzić pieniądze, proponując nam coś, czego tak naprawdę nie są nam w stanie dać i tak, nawet występują oni w bukmacherce. Najczęściej jednak korzystają oni z mediów społecznościowych, na których używają fałszywych kont, z których wysyłają nieprawdziwe informacje, w których obwieszczają nam że niby mają na przykład ekstra pewny typ, który mogą nam odsprzedać za niewielką sumę. Oczywiście ten typ jest ,,najmniej groźny” z racji tego że każdy zdrowo myślący dorosły na pierwszy rzut oka nie da się nabrać i zignoruje takiego kogoś. O wiele groźniejsi są naciągacze, którzy są cierpliwi. Ci ludzie przez długi czas ,,namierzają” swoją ofiarę, dowiadują się sporo rzeczy o nich, następnie ,,zaczepiają” ją, pod kątem wspólnych zainteresowań, a następnie udzielają jej trafnych porad, oraz starają się z nią zaprzyjaźnić. Oczywiście, z racji tego że chcą się tylko i wyłącznie ,,przyjaźnić” to po jakimś czasie zdobywają zaufanie swojej ofiary, a następnie delikatnie namawiają ją do obstawienia tego a tego zakładu, na tą a na tą sumę. No i jeśli połkniemy haczyk, znikają bez śladu, a my zostajemy z niczym, a na dodatek później będziemy mieli kłopoty z zaufaniem komukolwiek. Dlatego też, zanim przystąpimy obstawiania, powinniśmy przeczytać kilka poradników, jak nie dać się naciągnąć w zakładach bukmacherskich. Wiadomo że nie uchroni nas to uniwersalnie przed naciągaczami, ale może nam to na pewno pomóc w przyszłości, aby przewidzieć pewne zachowania i sytuacje, które mogą nam się przydarzyć w przyszłości.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Bonusy dla nowych graczy

Dla nowych typerów bukmacherzy zawsze mają ciekawe promocje bukmacherskie, zanim więc założymy konto, to powinniśmy odpowiednio przestudiować oferty bukmacherów. Bonus od depozytu to w firmach bukmacherskich podstawa. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. Oferty dla nowych od bukmacherów są przeróżne, dlatego zawsze starajmy się dobierać taki bonus, który będzie dla nas odpowiedni i nie bójmy się z nich korzystać. Na dodatek możemy zarejestrować się nie tylko u jednego bukmachera, ale u trzech, przez co nas bonus bukmacherski zwielokrotni się aż o trzy, przez co będziemy mieli jeszcze większą potencjalną szansę na wygraną!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze online na żywo – w jaki sposób możemy je oglądać za darmo?
Następny artykułJak zacząć typować? – Poradnik dla tych, co chcą zacząć obstawiać sport u bukmachera
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.