Jak obstawia się boks? – to pytanie nowi gracze zazwyczaj kierują do swojej przeglądarki internetowej, a odpowiedź nie zawsze jest dla nich jednakże satysfakcjonująca. Jednakże my zamierzamy wam kompleksowo odpowiedzieć na to pytanie, dlatego też zapraszamy was do lektury naszego poradnika!

Obstawianie boksu u bukmachera – poradnik

Boks – czyli jak to wszystko się zaczęło?

Pierwsze wzmianki historyczne o pięściarstwie sięgają starożytnej Grecji, gdzie na igrzyskach olimpijskich uczestnicy (bez żadnych ochraniaczy – nawet bez rękawic) dosłownie się bili tak długo, aż jeden z nich nie padł. Naturalnie – były również przypadki, kiedy ktoś kogoś ,,zatłukł” na śmierć, ale nikt się raczej zbytnio tym nie przejmował. Wtedy też (lepiej powiedzieć to późno, niż wcale) nie nazywało się to ,,boksem” tylko pięściarstwem. W dzisiejszych czasach nadal można usłyszeć to nazewnictwo, ale jednakże określenie ,,boks” w dużej mierze je już wyparło z naszego języka, z racji tego że ekonomia języka Polskiego zdecydowanie bardziej woli wyrazy krótsze i łatwiejsze do wymówienia – ale to już rozmowa na inny czas.

Co musimy wiedzieć o naszym faworycie, zanim zaczniemy obstawiać?

Przede wszystkim – musimy wziąć pod uwagę, jak spisywał się nasz ,,wybranek” w poprzednich walkach, oraz jak reaguje na spotkania o dużym wydźwięku w mediach. Jeśli jest to walka o tytuł, a nasz wybrany zawodnik (zazwyczaj) świetnie się spisuje ,,w świetle reflektorów”, to możemy śmiało na niego postawić nasz kupon. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, co się działo się z naszym bokserem w czasie przygotowań do walki. Na przykład, czy trenował przez cały czas przez ostatni miesiąc? – Czy też widziano go jak wychodził z imprezy, kompletnie pijany ,,obłapując” kobiety i opychając się przy okazji jakimś tłustym jedzeniem? (Trochę to dziwne – ale przykład musi być dość obsceniczny, nieprawdaż?). Oprócz tego, warto jest również spojrzeć na to, jakie kursy proponuje bukmacher na zakłady na dane wydarzenie. Jako nowy typer – musimy wiedzieć, że wszystko, co daje nam wskazówki dotyczące ich potencjalnej formy jest warte uwzględnienia. Dlatego też pamiętajcie o tym, aby analizować zachowania każdego zawodnika, przed tym jak postawimy na niego typ.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Boks – przeszłość vs dwudziesty pierwszy wiek

Boks od zawsze generował duże zainteresowanie, a jak wiadomo, im większe zainteresowanie danym sportem, tym większa szansa że również tymże tematem zainteresują się firmy bukmacherskie. Boks ma swoje gwiazdy, które są w stanie generować bardzo dużą popularność swoimi starciami, nawet wśród ,,millenialsów”, co jest dosyć zabawne, ponieważ to pokolenie uważa się za jedno z najbardziej ,,pacyfistycznych” ze wszystkich ostatnich pokoleń. Przykład? Proszę bardzo. Walka KSI VS Logan Paul przyciągnęła przeszło 1.2 miliona osób. I większość z nich w wieku od 16 do 28. Co zabawne, bukmacherzy w większości nie przewidzieli tego, że spotkanie zakończy się remisem, przez co całkiem sporo na tym stracili.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoczątkujący gracz zakładów bukmacherskich – poradnik właśnie dla takich!
Następny artykułFortuna – oferta bukmacherska
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.