Siatkówka (a szczególnie kobiet) jest bardzo popularnym i chętnie oglądanym sportem. Sama rozgrywka potrafi być ciekawa i emocjonująca (ale zawodniczki potrafią być jeszcze ciekawsze – prawda panowie?) – dlatego też dzisiaj przygotowaliśmy dla was poradnik – jak obstawiać siatkówkę u bukmachera!

Obstawianie siatkówki na zakładach sportowych
Obstawianie siatkówki na zakładach sportowych

Jak obstawiać siatkówkę?

Pierwszą rzeczą, nawet przed wyborem legalnego bukmachera – jaką powinniśmy przemyśleć jest to, czy w ogóle posiadamy jakiekolwiek doświadczenie w siatkówce. Zapytanie jest o tyle ważne, że dzięki doświadczeniu w tym sporcie, będziemy w stanie lepiej przewidzieć dane zachowania naszej (przyszłej) ulubionej drużyny siatkarskiej, bądź poznać się na stosowanych przez nich taktykach. Jeśli mamy odpowiednie doświadczenie – to jesteśmy na prostej drodze do tego, aby przejść do następnego podpunktu tego artykułu. Jeśli jednak zadaliśmy sobie to pytanie i odpowiedzieliśmy ,,nie” to najlepsze co możemy w tym momencie zrobić – to albo zacząć uprawiać siatkówkę (oczywiście prawie nikomu się nie chce, bo nie mamy na to czasu, bla bla bla..) Albo po prostu zacząć oglądać mecze siatkarskie a następnie je analizować. Fora bukmacherskie na pewno też przyjdą nam tu z pomocą – wystarczy poczytać o sposobach typowania tego sportu na działach związanych z siatkówką właśnie.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Typuj zakłady tylko u legalnego bukmachera!

Dobrze, jeśli jednak już załatwiliśmy sprawę z doświadczeniem sportowym – to wybór odpowiedniego bukmachera, który musi posiadać licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi – jest oczywistym krokiem. Legalni bukmacherzy często proponują nowym typerom masę bonusów, na przykład tak zwane freebety bukmacherskie, które warto wykorzystać w pierwszych naszych zakładach, z tego powodu że lepiej jest zawsze obstawiać za czyjeś środki, niż za swoje, czyż nie?

Każdy gracz zakładów bukmacherskich musi mieć świadomość tego, że obstawianie siatkówki to kombinowanie z overami, handicapami oraz śledzenie przeróżnych statystyk. Tylko z odpowiednią strategią można sporo wygrywać i to nawet w takich meczach, gdy zysk wydaje się trudny do osiągnięcia. Nie to ma znaczenia, czy stawiamy na ligę polską, czy skupiamy się na obstawianiu rozgrywek zagranicznych. Najlepiej jest być ekspertem tylko w jednej konkretnej dziedzinie i póki przynosi to odpowiednie korzyści, poszerzać swoje horyzonty w tym aspekcie bukmacherki. Stawiając na mecze reprezentacji, musimy przecież mieć świadomość tego, jak idzie poszczególnym zawodnikom w klubach.

Podsumowując – o czym musimy pamiętać obstawiając zakłady sportowe na siatkówkę?

Przede wszystkim o tym, że nasza taktyka typowania, oraz doświadczenie sportowe będą miały ogromny wpływ na to, czy nasz typ będzie pomyślny, czy też nie. Nie możemy również zbytnio przejmować się porażkami, z tego powodu że może to wpłynąć na taktykę naszego typowania. Pamiętajcie o tym, że przy zakładach bukmacherskich jesteśmy z góry skazani na porażkę – niestety w ten sposób działają właśnie zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna – oferta bukmacherska
Następny artykułPiłka nożna a zakłady bukmacherskie – poradnik dla początkujących
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.