To normalne, że ciężko wygrać jest nawet jeden zakład bukmacherski, i zarobić naprawdę większe sumy pieniędzy. To z reguły jest zarezerwowane dla tych lepszych graczy. Jak więc zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie lepiej? O tym już za chwilę!

Obstawianie u bukmachera – jak to robić lepiej? Poradnik od eksperta

Postaraj się nie obstawiać samemu

Poznanie osób, które są zainteresowane obstawianiem u buka, może nam bardzo pomóc kiedy chcesz obstawić jakiś zakład. Przez internet liczba kontaktów, które możemy uzyskać, jest ogromna, ale wśród tych ,,znajomych” również mogą znaleźć się oszuści. Dlatego też typuj zakłady ostrożnie, i nie ufaj każdemu, kto tylko podsunie ci pomysł na jakiś typ bukmacherski.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Pamiętaj aby grać z zimną krwią

Ważne jest, aby zachować zimną krew podczas obstawiania zakładów sportowych, ponieważ jeśli jesteś zbyt podekscytowany wygraną, możesz pomyśleć, że wygrasz ponownie i się założysz z bukmacherem. A jak wiadomo, nikt jeszcze dwa razy pod rząd loterii nie wygrał (a nawet jeśli zaczniesz wygrywać z bukmacherem za często – to może on zablokować twoje konto – były już takie historie). Skoncentruj się na statystykach swoich zakładów i, co najważniejsze, spróbuj usunąć wszelkie niejasności. Pozwoli ci to lepiej zrozumieć swój typ, a nawet jeśli popełnisz błąd, łatwiej będzie go zauważyć i poprawić w przyszłości.

Ponieważ zakłady sportowe mogą wywierać duży wpływ na emocje, mogą one uzależniać. W rzeczywistości nie tylko ludzie z powodu tego, że zakłady są ich hobby, ale także oddają się zakładom sportowym. Najczęstszymi powodami są emocje oraz wygrywanie pieniędzy – ,,za nic”. Dlatego jeśli chcesz grać u buka i wygrywać, pamiętaj, aby nigdy nie dać się wciągnąć w zbyt częste obstawianie. Skup się tylko na znanych grach i tematach. Czasami lepiej jest obstawiać bardzo korzystne kursy przy wsparciu analizy zakładów. Jednakże pamiętaj o tym, aby z drugiej strony też zbyt często nie obstawiać. Zdecydowanie lepiej jest zadbać o to, aby ustalić pewien limit środków, albo zakładów, jaki będziesz mógł wykorzystać na dany miesiąc – to pozwoli ci nie wpaść w długi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przegrana

Pamiętaj, że czasami jest tak, że nawet jeśli wykonałeś poprawną analizę zakładów – i myślisz, że wszystko idzie po twojej myśli – nadal musisz pamiętać o tym, że gra jest ustawiona w taki sposób, że legalni bukmacherzy muszą wygrać, a nie ty. Dlatego też nie zdziw się, kiedy czasem nawet zrobisz wszystko dobrze, a i tak przegrasz. Wiedza o tym jest o tyle ważna, że dzięki temu będziesz przykładał mniejszą wagę do tego, aby emocjonować się przegraną. Naturalnie nie powinno się jej przyjmować od tak, ponieważ z drugiej strony warto jest pomyśleć o tym, aby przeanalizować dokładnie, co było skutkiem twojego niepowodzenia, oraz jak mógłbyś w przyszłości zmienić losy swoich… losów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej nauczyć się obstawiać zakłady bukmacherskie – Poradnik
Następny artykułTypy zakładów bukmacherskich
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.