Betclic to bukmacher, którego początki sięgają 2005 roku. Spółka założona przez dwóch panów bardzo szybko zaczęła przynosić im niewiarygodnie wysokie zyski. W 2008 roku Nicolas Beraud zdecydował się sprzedać 75% swoich udziałów konsorcjum o nazwie Mangas Gaming – dzięki temu zarobił 50 milionów euro. Transakcja ta bardzo mu się opłaciła. W tej chwili Betclic zaliczany jest do grona najpotężniejszych i najpopularniejszych światowych bukmacherów. Jest on także słynny także w Polsce za sprawą głośnego powrotu na nasz rynek, który miał miejsce stosunkowo niedawno, czyli w 2018 roku. W poniższym artykule przedstawiamy okoliczności powrotu bukmachera Betclic na polski rynek zakładów bukmacherskich a także przedstawiamy jego ofertę kierowaną do nowych oraz stałych graczy.

kod promocyjny w betclic
Kod promocyjny na bonus w Betclic

Historia bukmachera Betclic w Polsce w pigułce

Betclic jakiś czas temu był jednym z najpotężniejszych polskich bukmacherów. Firma miała ogromną ilość klientów i uznanie. Wszystko zmieniło się w 2017 roku – wówczas weszła w życie znowelizowana ustawa antyhazardowa. Jej zapisy nakładały na bukmacherów szereg rygorystycznych obciążeń i ograniczeń. Wielu zagranicznych bukmacherów na znak protestu przeciw nowym regulacjom prawnym uchwalonym w Polsce zdecydowało się opuścić nasz kraj. Jedną z takich firm był Betclic. Po jakimś czasie (było to stosunkowo szybko), gdy Betclic zauważył, że wiele firm po nowelizacji przepisów antyhazardowych bez problemu radzi sobie na polskim rynku, zdecydował się wrócić na polski rynek.

W tym celu władze spółki musiały zgłosić się do Ministerstwa Finansów, aby uzyskać od niego specjalną licencję. Betclic licencję od MF otrzymał 28 września 2018 roku. Od tej pory jest on zaliczany do grona legalnych bukmacherów w Polsce – dzięki temu wszyscy gracze mogą bez żadnych problemów korzystać z jego oferty nie narażając się na odpowiedzialność karną. Jak zatem wygląda oferta bukmachera Betclic dla nowych i stałych graczy?

Nowi gracze w Betclic – jakie bonusy bukmacher ma dla nowych zawodników?

Bonusy powitalne dla nowych zawodników w Betclic nie są zbyt imponujące – szczególnie, gdy porównamy je z ofertami, jakie mają dla nowych graczy inni bukmacherzy tacy jak Fortuna, STS czy Totolotek. Bonus powitalny dla nowych zawodników w Betclic nazywa się Cashback 500 złotych – jest to bardzo prosta oferta polegająca na tym, ze nowy gracz ma prawo do obstawienia zakładu na kwotę 500 złotych, a w razie niepowodzenia otrzymuje zwrot gotówki na swoje konto w Betclic. Dzięki temu nowi gracze mogą przetestować swoje możliwości w zakresie obstawiania rozgrywek bez żadnych konsekwencji dla swojego portfela. Wielu doświadczonych graczy wskazuje jednak, że oferta Betclic dla nowych graczy jest bardzo słaba. Z tego względu Betclic powinien nad nią popracować, aby w bardziej efektywny sposób zachęcać do gry potencjalnych graczy.

betclic bonus dla nowych graczy
Betclic bonus bez ryzyka

Promocje w Betclic dla zarejestrowanych graczy

Zarejestrowani gracze Betclic mogą liczyć na znacznie lepsze oferty bonusowe w porównaniu do tych przewidzianych dla rejestrujących się graczy. Jedną z takich bardzo ciekawych ofert jest promocja Lepsze Kursy – polega ona na tym, że każdego dnia na stronie internetowej bukmachera pojawiają się oferty wysokich kursów na wybrane rozgrywki czy zdarzenia. Warto na bieżąco śledzić witrynę internetową Betclic, aby w odpowiednim momencie obstawić wyjątkowo atrakcyjne kursy i cieszyć się wysokimi wygranymi. 

Multi+ – multi wygrana!

Multi+ to oferta przewidziana dla adeptów zakładów akumulacyjnych nazywanych często akumulatorami. Polega ona na tym, że gdy obstawimy taki zakład, wówczas bukmacher powiększy naszą wygraną o 5% lub nawet 100% w zależności od tego, w jakim stopniu spełniliśmy warunki zawarte w regulaminie promocji.

Poprzedni artykułAktualne promocje od bukmachera LV Bet
Następny artykuł5 sposobów na podkręcenie emocji przy zakładach bukmacherskich
Polski bukmacher w internecie może oferować doskonałe promocje i darmowe bonusy wszystkim pełnoletnim graczom zakładów sportowych online. Najlepsi w Polsce bukmacherzy to STS, Betclic, Etoto, Milenium. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE