STS – przegląd największego bukmachera w Polsce

Wolisz inwestować w zakłady bukmacherskie? Wszystko dlatego, że trochę interesujesz się sportem? Uważasz, że masz szansę regularnie powiększać stan konta? Jeśli tak, to warto na pewno zainteresować się tym podmiotem. W końcu jest to obecnie największa firma bukmacherska, która działa na terenie kraju.

W jaki sposób masz okazję pomnażać własne oszczędności?

Jeszcze kilkanaście lat temu zdecydowanie najbardziej popularne było typowanie w lokalach stacjonarnych. Świat nie stoi jednak w miejscu. Ludzie mają obecnie coraz więcej możliwości. Oczywiście, jeśli taka jest Twoja wola, to cały czas możesz obstawiać w podmiotach hazardowych stacjonarnych. Są one rozsiane po całej Polsce. Warto dodać, że takie właśnie punkty są bardzo dobrze wyposażone. Możesz jednak typować oferowane wydarzenia przez STS również na szereg innych sposobów. Np. przez sieć. Co ciekawe, konto możesz założyć w trakcie wizyty w punktach stacjonarnych. Co musisz mieć ze sobą? Nie wiesz bowiem, jak założyć konto w stacjonarnym punkcie STS? Przede wszystkim trzeba posiadać dowód osobisty. Dobrze byłoby mieć także numer konta bankowego. Pracujące w takich lokalach naziemnych osoby zrobią tak naprawdę wszystko za Ciebie. Dzięki temu będziesz mógł obstawiać nawet drogą internetową. Jakie jeszcze są popularne opcje? Nie da się ukryć, że coraz więcej osób typuje dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnej. W końcu to narzędzie ma wiele zalet i jest w 100% darmowe.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Hojne promocje dla nowych użytkowników…

Jeśli zarejestrujesz się w tym bukmacherze, to będziesz mógł m.in. skorzystać z bonusu… bez depozytu. Na szczęście tutaj nie ma żadnego haczyka. Trzeba tylko założyć konto, a w czasie realizowania tej czynności wpisać kod promocyjny „PEWNE25”. Dzięki temu potem zgarniesz 25 PLN. Jaka jest zaś obecnie główna promocja tego bukmachera? To aktualnie 100% do 1200 PLN. Ta promocja jest już jednak zależna od kwoty pierwszego depozytu. O co tutaj dokładnie chodzi? Musisz w tym przypadku nie tylko dokonać rejestracji. Konieczne jest także wpłacenie pieniędzy. Jeśli np. zrobisz depozyt na kwotę 1200 PLN, to w pełni skorzystasz z tego bonusu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jeszcze warto wiedzieć o STS?

STS to nieprzypadkowo taka firma bukmacherska, która ma najwięcej fanów. Trzeba wspomnieć zaś nie tylko o oferowanych bonusach. Dodatkowo możesz skorzystać z wielu usług dodatkowych. Jest to m.in. STS TV. Na czym to wszystko polega w praktyce? Nie masz bowiem pojęcia, jak oglądać mecze w STS TV? Jest to usługa pozwalająca na uzyskanie dostępu do rozmaitych wydarzeń sportowych. Np. piłkarskich, z hokeja na lodzie, tenisa ziemnego itp. Musisz tylko być zarejestrowanym oraz aktywnym użytkownikiem tego bukmachera. Warto zatem posiadać na koncie jakieś środki na grę. Jeśli jednak chodzi o sam koszt tej usługi, to jest on zerowy. Chcesz dowiedzieć się, co będzie w najbliższym czasie transmitowane? W takim razie zapamiętaj sobie adres strony internetowej https://www.sts.pl/pl/sts-tv/. Tam uzyskasz wszystkie kluczowe informacje na ten temat. Strona jest oczywiście regularnie aktualizowana.

Poprzedni artykułZakłady sportowe i typy na dziś – co obecnie warto grać?
Następny artykułBukmacher Fortuna – co warto wiedzieć o tej firmie?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.