Piłka nożna to świetny sposób na spędzenie swojego czasu po prostu lepiej, ponieważ aktywność sportowa (prawie) zawsze wychodzi nam na plus. Jednakże czasami, gdy odniesiemy kontuzję, bądź też mamy ogólne kłopoty ze zdrowiem – często musimy zrezygnować ze swojej pasji, przez co przenosimy ją na szklany ekran. A skoro już to zrobiliśmy, to czemu nie przy okazji nie zarobić na typach sportowych?

Typowanie piłki nożnej – jak to robić?

Na początek – zapomnij o typowaniu zakładów na żywo

Zakłady w czasie rzeczywistym to zalecana opcja szczególnie dla graczy, którzy mają doświadczenie w zakładach sportowych lub dobrze rozumieją zasady panujące w trakcie meczy piłkarskich. Możliwość śledzenia rozgrywki w czasie rzeczywistym, a także wyniki zakładów w czasie rzeczywistym sprawiają, że możesz odczuć większą dawkę emocji podczas obstawiania sportów na żywo. Każdy doświadczony gracz może przyznać to, że ta forma obstawiania zapewnia najwięcej sportowych emocji.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Rodzaje kuponów

Jeśli chcesz wygrywać na zakładach sportowych, musisz również zaznajomić się z tym, jak dobrać do swojego typu odpowiedni rodzaj zakładu. Bez tego będzie ciężko, dlatego iż do różnych spotkań bukmacherzy mogą zaproponować naprawdę różne rodzaje zakładów bukmacherskich. Można wziąć tu na przykład zakład 1×2, który polega na tym, że w piłce nożnej obstawiamy to, która drużyna strzeli więcej bramek. Oczywiście takich sytuacji będzie więcej, dlatego dowiedz się na ten temat jak najwięcej, a później obstawiaj!

Dobierz odpowiednio bukmachera

Nie ma tu nic skomplikowanego – wystarczy, że zajrzysz na listę Polskiego Ministerstwa Finansów, która pokaże Ci, którzy bukmacherzy posiadają odpowiednią licencję na oferowanie zakładów na sport na terenie naszego kraju. W ten sposób bardzo łatwo będziesz mógł ominąć zagraniczne firmy, które co prawda nie mają prawa oferować zakładów na terenie naszego kraju, ale wciąż się starają to robić. Cały szkopuł jednak w tym, że nie odprowadzając podatków, będziesz miał później problemy z fiskusem, a tego chyba nikt nie chce, prawda?

Fora bukmacherskie

To bardzo mało poruszana kwestia, ale z drugiej strony bardzo ważna. Obecność na forach bukmacherskich to bardzo witalny szczegół posiadania odpowiedniej wiedzy typerskiej, z racji tego iż w innym wypadku, bardzo ciężko będzie nam zadbać o wszystko. Jeśli na danym forum bukmacherskim znajdziemy odpowiednich kompanów do typowania, to tym lepiej dla nas, ponieważ wtedy nie będziesz musiał panikować, że o czymś zapomniałeś.

Wystawiaj typy – ale nie obstawiaj

Aby z sukcesami obstawiać zakłady bukmacherskie – warto jest przed tym postarać się wystawić własne typy bukmacherskie. Wiadomo, brzmi to dziwnie, ale taka jest prawda, że gdy zaczniesz trafnie typować mecze, to zawsze później możesz dorzucić jakiś zakład, i wygrać kasę. Upublicznianie tych typów na początku może wydawać ci się dość kiepskim rozwiązaniem, ale kiedy już zdobędziesz popularność wśród reszty graczy, wtedy będziesz wiedział, że warto jest na twoich własnych typach polegać, i zacząć obstawiać kasę właśnie na nie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułChcesz częściej wygrywać na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułCo warto jest zmienić w swoim sposobie typowania?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.