Zapewne wydaje ci się, że aby wygrywać na zakładach, trzeba mieć po prostu nieprawdopodobne szczęście, prawda? Niestety tak nie wygląda prawda, ponieważ trzeba mieć coś jeszcze – a mianowicie wiedzę. Dlatego też dziś przedstawimy ci, co ci będzie potrzebne do tego, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich!

Wiedza o zakładach – dlaczego jest ona niezbędna do wygrywania?

Jak zdobyć i wiedzę o zakładach?

Jedną metodą jest ciągłe analizowanie zawodów sportowych, których większość ludzi nie ma czasu na pełne przeprowadzenie, drugą metodą jest oczywiście metoda prób i błędów. Oczywiście zawsze pamiętaj, że firmy zajmujące się zakładami rzadko popełniają błędy, więc potraktuj swój wygrany zakład jako efekt twojej ciężkiej pracy, a nie coś, na co zasługujesz. W ten sposób wkrótce stracisz kolejną szansę na sukces.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Znajdź forum bukmacherskie które ma potwierdzone informacje

Jeśli chcesz znaleźć informacje o bukmacherach i ich zakładach, fora bukmacherskie są dobrym wyborem. Oprócz tego można tam spotkać ciekawych ludzi, którzy również mogą umożliwić naukę ciekawych systemów bukmacherskich. Ale wracając do tematu – o zakładach sportowych można się wiele dowiedzieć, zaglądając na fora bukmacherskie – jakie gry oferują legalni bukmacherzy i czego od nich oczekują. Wydaje się to proste, ale z drugiej strony musisz wydać dużo pieniędzy, aby poprawnie przeanalizować notowania danego bukmachera, aby znaleźć kolejny plan.

Zarejestruj się u kilku bukmacherów

Warto też zarejestrować się u innego bukmachera, aby otrzymać kolejny popularny bonus, np. Jeśli w ofertach dwóch bukmacherów znajdziesz dwa różne, ale równie ciekawe bonusy. Należy jednak pamiętać, że prawie na pewno dostaniesz możliwość wyboru ciekawych promocji bukmacherskich, ale wydatki to inna sprawa, ponieważ zasady dotyczące bonusów są zwykle ustawione tak, że buk prawie nigdy nie przegrywa, a bonusy bukmacherskie zwykle stanowią tylko niewielką część z budżetu firm bukmacherskich.

Pamiętaj, że każdy twój typ jest obarczony podatkami

Wielu graczy naprawdę nie wie, że podatki takie jak te są nakładane na gry losowe – głównie dlatego, że firmy bukmacherskie natychmiast odliczają prawidłowy procent od każdego zakładu jako podatek od gry. Podatek od gier w Polsce wynosi 12%. Niezależnie od tego, czy wygrasz kupon, czy nie, musisz zapłacić. Zgodnie z prawem firmy powinny płacić podatki od postawionych zakładów, ale większość bukmacherów przenosi ten podatek na graczy – niestety redukowanie każdej wygranej stało się normą. Dlatego też, kiedy stawiasz zakład, buk odejmie 12% jego wartości z zakładu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Od czasu do czasu spróbuj czegoś innego

Naturalnie czasami warto jest mieć jakąś odskocznię od typowania tego samego, dlatego też przejrzyj ofertę bukmacherów – niektórzy oferują ciekawe rzeczy, na przykład zakłady na sporty wirtualne, czy też e-sporty. Naturalnie wybór zależy od ciebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zarobić dodatkowe pieniądze?
Następny artykułNajlepsze porady dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich na rok 2021
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.