W ramach nagrody za rejestrację użytkownicy mają możliwość obstawiania bez ryzyka, to znaczy, że nawet w przypadku utraty pierwszego kuponu zwrócone zostaną twoje pieniądze. Taki bonus to jedna z ulubionych propozycji na start graczy. Jednakże jak grać przy pomocy zakładów bez ryzyka?

Zakłady bez ryzyka – jak grać?

Czym jest zakład bez ryzyka?

To popularna promocja na start oferowana przez wielu bukmacherów. Gracze zwykle określają to jako bezpieczny zakład, ponieważ nie ma ryzyka stracenia swoich środków. Dzięki temu nie musisz martwić się o utratę pieniędzy, jeśli przegrasz zakład.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Jak działają zakład bez ryzyka?

Naturalnie po wygranej pieniądze te wpływają na nasze konto i możemy je wypłacić lub wykorzystać do dalszych gier. Jeśli przegramy zakład, sytuacja może być inna. Istnieją dwa rozwiązania. Buk może zwrócić nasze pieniądze na konto główne lub konto bonusowe. Jeśli pieniądze trafią na konto główne, możemy je wykorzystać w jaki sposób to nam się tylko podoba. Jeśli jednak wejdzie na konto bonusowe, musi spełnić określone warunki obstawiania, które sprawią, że te pieniądze wrócą na nasze konto główne. Dlatego przed podjęciem decyzji o obstawieniu takiego zakładu przeczytaj regulamin bukmachera. Często też te promocje bukmacherskie idą w pakiecie z innymi bonusami na start, ale to zazwyczaj zależy już od tego, jaką ofertę bukmacherską zaoferował nasz bukmacher.

Czy warto skorzystać z tej usługi?

Dla niektórych jest to istotna część zapewniana przez bukmacherów w trakcie oferowania usługi powitalnej. W końcu to doskonała okazja do gry u buka bez ryzyka utraty pieniędzy. Kiedy nie jesteś zaznajomiony z graniem lub jesteś niepewny, gra bez ryzyka to świetna okazja, bez martwienia się o postawione pieniądze. Nawet jeśli postawimy na przegranych, wrócą do nas. Ponadto doświadczeni gracze lubią korzystać z tego zakładu bez ryzyka, ponieważ ich na to stać.

Wielu graczy docenia możliwość stawiania zakładów bez podejmowania ryzyka. Jest to interesująca opcja przy podejmowaniu wielorazowego ryzyka u bukmachera, która pozwala na stawianie większej liczby zakładów. Nawet doświadczeni gracze nie lubią tracić pieniędzy, więc zakłady bez ryzyka mogą sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo podczas grania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co należy uważać przy obstawianiu zakładów bez ryzyka?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy – niektórzy legalni bukmacherzy w swojej ofercie zawierają pewne haczyki – dlatego też najpierw należy przeczytać regulamin, bo tylko w tym wypadku będziesz mógł się upewnić, że twój zakład nie jest obarczony dodatkowymi utrudnieniami. Na dodatek warto zwracać uwagę na sumę, jaką oferują bukmacherzy, ponieważ jak wiadomo – im większy zakład bez ryzyka, tym lepiej! Warto jest również wybierać ten rodzaj bonusu, który zwróci ci środki od razu na twoje konto główne, ponieważ w przypadku konta promocyjnego nie dostaniesz ich do wypłacenia od razu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich na rok 2021
Następny artykułObstawianie handicapów – jak to robić z sukcesami?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.