Założenie konta u bukmachera to dopiero pierwszy etap wielu dni gry, emocji czy zysków finansowych. Sporo osób może czuć się nieco zagubionym w gąszczu wielu przycisków lub zastanawiać się jak ma grać oraz jaką taktykę zastosować. W dalszej części tekstu prezentujemy odpowiedzi na pytania, co robić po rejestracji, jak grać, jakie są najpopularniejsze taktyki na grę oraz jak korzystać z oferty bukmachera w zależności od tego, czy gramy dla przyjemności, czy z chęci zysku. wadzimy również jak zwiększyć swoje nasze na wygraną oraz wykorzystać konkursy czy bonusy, aby zarobić dodatkowe środki.

porady bukmacherskie za darmo
Jak obstawiać u bukmachera? Cenne porady bukmacherskie

Jak obstawiać u bukmachera?

Obstawianie u bukmachera, choć wydaje się skomplikowane na pierwszy rzut oka, tuż po rejestracji jest proste i poradzi sobie z tym zadaniem każda osoba. Każde zdarzenie ma kilka opcji z kursami. Jeśli jesteśmy zdania, że dana opcja spełni się, wystarczy kliknąć dany kurs, podać stawkę, za jaką chcemy zagrać i zaakceptować ją oraz kupon. Warto pierwsze typy przetestować na minimalnych sumach np. 1 zł. aby przetestować system obstawiania. Dobrym posunięciem jest również dokładne przeczytanie poradnika bukmachera, który opisuje dokładnie obstawienia pojedynczych zakładów czy kuponów akumulowanych.

Obstawianie dla przyjemności

Jeśli gramy dla przyjemności i chcemy obstawiać wyniki tylko dla emocji czy z sympatii dla swojej ulubionej drużyny a zarobić chcemy jedynie przy okazji, nie powinniśmy przykładać uwagi do szczegółowych kalkulacji czy skomplikowanych taktyk, które mogą zabić radość z gry. W tym celu wystarczy wybrać dany zespół lub ligę czy np. sport (e-sport, tenis, formuła 1 itp.) i zapoznać się z ofertą. Możemy sprawdzić, czy istnieją zakłady umożliwiające wytypowanie mistrza ligi na koniec sezonu, na jakie wydarzenia są zakłady przedmeczowe czy jaka jest oferta wydarzeń live. Możemy również zapoznać się z poradnikami czy podstawowymi taktykami gry. W ten sposób możemy grać, obstawiać wyniki i dodatkowo zarabiać na swojej ulubionej drużynie.

bonus za darmo w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gra dla zysku — Strategia i taktyka

Gdy zarejestrowaliśmy się, aby w głównej mierze zarabiać w ten sposób pieniądze, lub chcemy robić w celach zarobkowych to, co lubimy, nasze działanie powinno być bardziej kompleksowe. Warto w tym celu zapoznać się z różnymi strategiami gry i zastanowić się, jaka będzie pasowała najlepiej do naszych preferencji. Warto również wybrać konkretną dziedzinę i specjalizować się w niej tzn. poznawać zawodników, rozgrywki czy „świątek sportowy”. Pomocne przy tym będą wizyty na formach o danej tematyce sportowej czy przeglądanie wiadomości i plotek.

Bonusy, konkursy, promocje

Bardzo ważną częścią każdego bukmachera są bonusy, promocje i konkursy. To oferta, która jest dla nas korzystna i daje nam możliwość wygrania dodatkowych środków. Zdecydowanie warto brać w nich udział, gdyż mogą one pomóc nam zarobić dodatkowe środki. Oferty promocyjne różnią się w zależności od bukmachera, ale najpopularniejszymi są okazjonalne „freebety” czyli darmowe zakłady z okazji np. konkretnego wydarzenia, preferencyjne kursy na daną ligę czy wydarzenie, bonusy urodzinowe, dzięki którym otrzymujemy dodatkowe środki na grę czy promocje typu „happy hours”, w których trakcie możemy korzystać z bardziej atrakcyjnych kursów.

Warto również zwrócić uwagę na programy lojalnościowe czy konkursy. Zapisać się do nich możemy, wypełniając krótki specjalny formularz i zbierać np. punkty, które będziemy mogli przeznaczyć na dodatkowe zakłady. Przeważnie punkty naliczane są za standardowe czynności, które wykonujemy, a konkursy nie są płatne, więc nic nie tracimy, a możemy sporo zyskać.

Bezpieczne granie

Obstawianie u bukmachera na pieniądze to również zarządzanie swoimi środkami. Warto kierować się kilkoma wskazówkami, aby nie zakończyć zbyt szybko gry i móc wygrywać kolejne pieniądze. Pierwszym z nich jest przeznaczenie na pojedyncze zdarzenie konkretnej maksymalnej sumy np. 5% czy 10% budżetu. Nawet jeśli przegramy, nie powinniśmy angażować w dane zdarzenie więcej środków.

Przegrana takiej kwoty nie spowoduje bankructwa i będziemy mogli nadal grać. Obstawianie połowy czy całość budżetu może bardzo szybko zakończyć naszą przygodę. Warto również trzymać się pewnych zaleceń, które ustaliliśmy i nie zmieniać taktyki pod wpływem chwili emocji, gdy przegrywamy.

Poprzedni artykuł10 praktycznych rad dla początkujących typerów
Następny artykułJak analizować skoki narciarskie?
Polski bukmacher w internecie może oferować doskonałe promocje i darmowe bonusy wszystkim pełnoletnim graczom zakładów sportowych online. Najlepsi w Polsce bukmacherzy to STS, Betclic, Etoto, Milenium. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE